MÖBLER / Bord / Matbord 12868266
nr 1286 8266
Matbord
Ett par, 1880-tal, Bredd: 115cm. Djup: 67 cm. Höjd: 74cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:09:56
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr